SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE NASIL GÖNDERİLECEK?


Tüm siparişleriniz, Yurtiçi Kargo ve ( Aralık ayında yaşanan yoğunluk nedeniyle İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir ve Bursa illeri için ayrıca Kolay Gelsin Kargo ile ) tüm Türkiye’ye gönderilir.

SİPARİŞİMİN TESLİM SÜRESİ NEDİR?

 

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde işleme alınır ve en geç 2 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma)  içerisinde adresinize teslim edilir.  Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. 

 

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


*Kampanya döneminde siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta bulunmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Havale/eft ödemelerinizde sipariş ismi ile ödeme isminiz aynı değil ise onaylanma sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları ortadan kaldırmak için sipariş numarasını ödeme yaptığınızda açıklama kısmına eklemeniz gerekmektedir.

herbalmavi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Siparişlerinizle ilgili sorularınız için,info@herbalmavi.com veya herbalmavi8@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

www.herbalmavi.com  etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı, bölücü veya kışkırtıcı ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.